• info@11kardesleryufka.com
  • +90 532 653 16 70

HAKKIMIZDA

11 KARDEŞLER YUFKA, kalite anlayışı ve gıda hijyen güvenliğine verdiği önem ile 'Sektörde Lider Olmak' vizyonunu benimsemiştir ve kurulduğu günden itibaren çalışmalarını bu yönde göstermiş, azim, hijyen ve titizlik ile müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Çalışanlarının güvenliğinin, temizliğinin, bilgi ve ustalaşmasının esas olduğu çalışma ortamı içerisinde, müşteri odaklılık, yenilikçilik, sektörde liderlik, araştırmacılık, geliştirmecilik, verimlilik ve daima temizlik öğeleri 11 KARDEŞLER YUFKA'da şirket kültürü olarak benimsenmiştir. 

11 KARDEŞLER YUFKA olarak unlu mamul üretimi yanında yufka açma makinesi, sulama makinesi, lavaş makinesi üretimi de yapmaktayız.
 
Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimiz, sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımızla bu sektörde üretimde bulunan müşterilerin ilk tercihi olmanın haklı gururunu da yaşamaktayız.

Misyonumuz

Uzman ve deneyimli personelimizle şirketimizi emin adımlarla ileriye ve zirveye taşımaktır. 11 KARDEŞLER YUFKA olarak; müşterilerimize en kısa süre içinde cevap vermeyi, bilgi ve deneyimlerimizi müşterilerimizle paylaşmayı, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı görev bilmişizdir.

Vizyonumuz

Güleryüz, hoşgörü, güvenilirlik olmak üzere kalitede süreklilik ve yüksek stok çeşitliliği ile müşterilerimize hizmet vermektir.